Pracownik Produkcji - Monter

OTTO Work Force

Pruszków, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszków

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

· montaż systemów bateryjnych;

· obsługa urządzeń testowych;

· prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych testów baterii;

· analizowanie wyników pomiarów;

Wymagania:

· szybkość uczenia się;

· zdolności manualne;

Oferujemy:

· wynagrodzenie 3600-4000 brutto +premia;

· Umowę o pracę tymczasową;

· pracę w systemie 2- zmianowym;

· atrakcyjne wynagrodzenie;

· pracę z najnowszymi technologiami w prężnie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swojego CV lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.