Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Pracownik produkcji monter

Gliwice, śląskie

Work Service Express

Opis stanowiska pracy

Work Express Sp. z o.o. ( Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116), dla swojego klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji monter – praca dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: Gliwice, główna strefa ekonomiczna

Obowiązki:
-pakowanie i testowanie akumulatorów;
-wkładanie baterii do pudełek, lutowanie, skręcanie;
-dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:
-zdolności manualne;
-umiejętność precyzyjnej pracy z wykorzystaniem drobnych elementów;
-dobry wzrok;
-umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy
-umowę o pracę tymczasową;
-pracę na pełny etat;
-pracę w systemie 3-zmianowym;
-pracę w miłej atmosferze;
-bezpłatny dojazd pracowniczy z Gliwic;
-pracę siedzącą.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja