Pracownik Produkcji MONTER

WORK SERVICE S.A.

44-100 Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: 44-100 Gliwice

Work Express Sp. z o.o. ( Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116), dla swojego klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji Monter – praca dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: Gliwice, główna strefa ekonomiczna

OBOWIĄZKI:

  • pakowanie i testowanie akumulatorów;
  • wkładanie baterii do pudełek, lutowanie, skręcanie;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę na pełny etat;
  • pracę w systemie 3-zmianowym;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • bezpłatny dojazd pracowniczy z Gliwic;
  • pracę siedzącą.

WYMAGANIA:

  • zdolności manualne;
  • umiejętność precyzyjnej pracy z wykorzystaniem drobnych elementów;
  • dobry wzrok;
  • umiejętność pracy w grupie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.