Pracownik produkcji * Monter * Operator wózka * Spawacz * Pracownik lakierni

Charlie works Sp. z o.o.

Legnica, Wrocław, Złotoryja, Jawor, Prochowice, Chojnów, Polkowice, Głogów, dolnośląskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Legnica, Wrocław, Złotoryja, Jawor, Prochowice, Chojnów, Polkowice, Głogów

Poszukujesz stabilnej, ale nienudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Firma, w której będziesz pracować wytwarza produkty wysokiej klasy dla największych światowych marek branży grzewczej i motoryzacyjnej.

Praca w miejscowości: Legnica woj. dolnoślaskie, Polska

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

- Pracownik produkcji,

- monter,

- operator wózków widłowych,

- spawacz MIG,

- operator pras,

- praca na lakierni

OBOWIĄZKI:

W zależności od stanowiska pracy:

Obsługa maszyn produkcyjnych,

- Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań klienta,

- Wykonanie norm produkcyjnych,

- Montaż podzespołów według instrukcji pracy,

- Kontrola jakości.

WYMAGANIA:

- Dyspozycyjność do pracy na 2 lub 3 zmiany,

- Uczciwość, rzetelność, pracowitość.

- Mile widziane

- Znajomość rysunku technicznego,

- Znajomość przyrządów pomiarowych (suwmiarka).

OFERUJEMY:

- Umowa o pracę tymczasową

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Skontaktuj się z naszym biurem w Polsce:

Jasło - 798 113 596

Kluczbork - 516 083 320 /

533 134 385

Poznań - 508 569 193 /

733 359 207

Radom - 696 014 236

Zamość - 575 551 900

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.