Pracownik produkcji/monter - nie wymagamy doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Kogo szukamy?

Posiadasz zdolności manualne, zainteresowania techniczne oraz jesteś gotowy/-a do pracy w systemie zmianowym?

Jeśli tak – mamy ofertę dla Ciebie!

Jakie będą Twoje zadania?

Twoje przyszłe zadania to prace produkcyjne, takie jak nawijanie oraz montaż, a także obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Dlaczego warto?

  • umowa o pracę od pierwszego dnia
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + 13sta pensja!
  • wysoki dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • dla chętnych możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • możliwość zdobycia doświadczenia i dodatkowych uprawnień
  • zawsze terminowe wynagrodzenie oraz wsparcie koordynatora personalnego
  • świetna lokalizacja z dojazdem transportem miejskim

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.