Pracownik produkcji/monter - nie wymagamy doświadczenia!

Łódź, łódzkie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?

Posiadasz zdolności manualne, zainteresowania techniczne oraz jesteś gotowy/-a do pracy w systemie zmianowym?

Jeśli tak – mamy ofertę dla Ciebie!

Jakie będą Twoje zadania?

Twoje przyszłe zadania to prace produkcyjne, takie jak nawijanie oraz montaż, a także obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Dlaczego warto?

  • umowa o pracę od pierwszego dnia
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + 13sta pensja!
  • wysoki dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • dla chętnych możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • możliwość zdobycia doświadczenia i dodatkowych uprawnień
  • zawsze terminowe wynagrodzenie oraz wsparcie koordynatora personalnego
  • świetna lokalizacja z dojazdem transportem miejskim

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji