Pracownik produkcji - Monter/Monterka

Orienta Polska Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik produkcji - Monter/Monterka

Zakres obowiązków:

  • Montaż podzespołów urządzeń,
  • Praca z elektronarzędziami,
  • Pakowanie produktów,
  • Praca zgodnie z instrukcją przełożonego,
  • Dbanie o własne miejsce pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00),
  • Umiejętności manualne,
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • Zaangażowanie i chęci do pracy,
  • Mile widziany własny transport, ponieważ pracodawca nie zapewnia dojazdu pracowniczego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w systemie 2 zmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia - od 3000 netto.
  • Benefity pozapłacowe - karta multisport, ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.