Pracownik Produkcji/ Monter ( 2900 zł - umowa o pracę bez pośredników)

KK Wind Solutions Sp. z o.o.

70-847 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Lubisz majsterkować? Chcesz być częścią zespołu, wytwarzającego kilkutonowe rozdzielnice? Spokojnie, nie musisz się znać na tym co robimy, ani posiadać jakichkolwiek uprawnień! Nauczymy Cię wszystkiego w dedykowanej strefie szkoleniowej :)

Przeszkolimy Cię i damy dokładne instrukcje jak krok po kroku złożyć nasz produkt .

Mamy dla Ciebie:

- Wynagrodzenie na poziomie 2938 zł brutto

- umowę o pracę na pełen etat

- bezpłatne napoje i owoce

- paczki na święta i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci

- wystrzałowe zabawy integracyjne

- nowoczesne narzędzia pracy

- pracę na dwie zmiany 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

Jeśli stawiasz na rozwój, pomożemy Ci:

- nauczyć się języka obcego

- zdobędziesz u nas niezbędne uprawnienia

- dofinansujemy Twoje studia

- pokażemy ścieżkę rozwoju wewnętrznego

Za dobre pomysły nagradzamy premiami i bonusami.

Dojedziesz do nas bezpośrednio z Centrum w 25 minut (linia C, przystanek Stacja Doświadczalna).

To najszybszy sposób by dołączyć do naszego zespołu!

Wejdź na naszą stronę -> goo.gl/vQ9ZUj zaaplikuj już dziś

Prezentacja firmy

Firma KK Wind Solutions jest wiodącym dostawcą systemów elektrycznych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 938PLN - 2 938PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis