Pracownik Produkcji - Montażysta opraw oświetleniowych (umowa o pracę)

Lediko Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Montaż różnego rodzaju opraw oświetleniowych
  • Montaż elementów elektro-mechanicznych
  • Kontrola jakości i testowanie produktów
  • Pakowanie

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • Zróżnicowane zadania produkcyjne - brak monotonii
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w zakresie elektroniki, elektrotechniki, budowania prototypów oraz awansu na inne stanowisko w organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia i jasno określone warunki rozwoju i awansu
  • Pracę w stałych godzinach 7:00-15:00, ewentualne nadgodziny w pełni płatne
  • Dobrą lokalizację, dojazd komunikacją miejską lub pociągiem (stacja Wrocław Muchobór)
  • Produkcja odbywa się w czystych i cichych warunkach.

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami
  • Zorganizowanie i gotowość do pracy w zespole
  • Samodzielność i dokładność

Mile widziane

  • Doświadczenie przy pracy na produkcji polegającej na montażu
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność lutowania elementów elektronicznych
  • Interesujące i ciekawe hobby
  • Uśmiech i chęć do pracy

Prezentacja firmy

Klientami Lediko są zakłady przemysłowe i centra logistyczne wymagające ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 375PLN - 3 350PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia miesięczna 10% do podstawy wg. oceny Kierownika Produkcji
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji