QMAF Sp. z o.o.

Pracownik produkcji / montażu

Od: QMAF Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Smolec, gmina Kąty Wrocławskie, Wrocław, Świebodzice, Bielany Wrocławskie

QMAF to grupa pasjonatów, których łączy jeden cel – odpowiednia jakość we właściwym czasie.

Pomagamy firmom w utrzymaniu odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów. Kontrolujemy części i wyroby gotowe przesyłane między firmami, wspieramy procesy wytwarzania, usuwamy wady, dbamy o terminowy przepływ komponentów w globalnym łańcuchu dostaw. Wszystko po to aby zamówione wyroby dotarły do klienta na czas. Nasi klienci to głównie producenci samochodów, urządzeń RTV-AGD, elektroniki oraz ich dostawcy.

Lubisz robić dobre rzeczy? Nie boisz się wyzwań?

Zapraszamy Cię do naszego zespołu i do pracy na projekcie!

Zakres obowiązków:

  • obsługa prostych urządzeń
  • kontrola jakości / naprawa wyrobów
  • prace związane z montażem wyrobów

Od kandydata oczekujemy:

  • zaangażowania i silnej motywacji do pracy
  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 2 600 do 3000 zł brutto
  • możliwość długofalowej współpracy
  • bardzo dobrą atmosferę
  • pomoc w dotarciu do miejsca pracy / dofinansowanie dojazdu
  • formę zatrudnienia – na start umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwa umowa o pracę
  • wartościowe doświadczenie zawodowe
  • pakiety dodatków finansowych i pozapłacowych

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku poniżej.

Rekrutujemy przyjaźnie w związku z tym skontaktujemy się z każdym kandydatem.