Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Pracownik produkcji / montażu w obszarze elektroniki - bezpłatny transport

Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Rąbień, Zgierz, Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • montaż podzespołów elektrycznych i elektronicznych
  • testowanie wykonanych podzespołów
  • wykonywanie zadań zgodnie z instrukcją
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracownik montażu, elektromonter
  • wykształcenie kierunkowe - elektronika i pokrewne
  • zdolności manualne
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podwyżki już po 1 miesiącu pracy, w tym 40% dodatku do zmiany nocnej, trzynasta pensja)
  • możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bezpłatny transport dla mieszkańców Łodzi, Zgierza, Poddębic, Rąbienia, Ozorkowa, Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: OP/AL/2018/LDZ

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji