Kelly Services Poland Sp. z o.o

PRACOWNIK PRODUKCJI (MONTAŻ SILNIKÓW)

Miejsce pracy: Katowice, relokacja do Fryburg (Szwajcaria)

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Poszukujemy kandydatów dla jednego z naszych klientów, globalnej firmy specjalizującej się w opracowywaniu oraz produkcji silników wysokoprężnych i gazowych, układów wtryskowych, elementów hydraulicznych i układów oczyszczania spalin.

ZADANIA:

  • Montaż i testowanie silników spalinowych oraz układów hydraulicznych
  • Przeprowadzanie kontroli jakości przy wykorzystywaniu dokumentacji technicznej
  • Sprawdzanie poprawności dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej
  • Wspieranie wykonywania serwisu urządzeń produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość budowy i działania maszyn rolniczych oraz przemysłu ciężkiego
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu procesu produkcji przemysłowej (najlepiej branża automotive)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego)
  • Znajomość obsługi komputera (doświadczenie w wykorzystaniu systemu ERP mile widziane)
  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Szwajcarii (Fryburg) w systemie zmianowym
  • Skrupulatność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Wysokie wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanego doświadczenia
  • Kontrakt na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużeni
  • Pracę dla globalnego lidera projektującego i produkującego urządzenia i maszyny przemysłu ciężkiego
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez firmę
  • Pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.