Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder

Zawiercie, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie
Obowiązki:
  • Opis stanowiska:
  • prace przy szlifowaniu wyrobów (klamek) z aluminium,
  • prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości,
  • kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu,
  • stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania,
  • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji, możliwość przyuczenia do zawodu,
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • zaangażowanie, sumienność,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń,
  • mile widziane doświadczenie przy szlifowaniu wyrobów z aluminium.

Oferujemy;
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia do 800 zł brutto miesięcznie,
  • dodatki za brak absencji,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • bardzo korzystne warunki opieki medycznej,
  • komfortowe warunki pracy w nowo powstałym obiekcie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.