Работник продукции (м/ж)/Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek
Information
Работник продукции на производстве в Пикутково (Влоцлавек)

Предприятие существует с 1997 года во Влоцлавке. Производство ориентировано на нужды строительства и машиностроения, изготавливаются детали для электроники и осветительных приборов. Изготовление металлических деталей (углеводистая сталь, нержавеющая сталь, алюминий, латунь). Продукция реализуется в Испанию, Германию, Бельгию, Словению, Венгрию.

Обязанности:
  • hесложная работа на гидравлическом прессе,
  • гибка малых и средних металлических изделий под прессом,
  • yпаковка готовых изделий,
  • cоблюдение чистоты и порядка на рабочем месте.
Pracownik produkcji na produkcji w Pikutkowo (Włocławek)

Przedsiębiorstwo istnieje od 1997 roku we Włocławku. Produkcja koncentruje się na potrzebach budownictwa i inżynierii mechanicznej, produkowane są części do elektroniki i opraw oświetleniowych. Produkcja części metalowych (stal węglowa, stal nierdzewna, aluminium, mosiądz). Produkty są sprzedawane do Hiszpanii, Niemiec, Belgii, Słowenii, Węgier.

Obowiązki:
  • prosta praca na prasie hydraulicznej,
  • gięcie małych i średnich wyrobów metalowych pod prasą,
  • pakowanie gotowych produktów,
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Требования к кандидатам:
  • bнимательность,
  • aккуратность,
  • mануальные способности,
  • готовность работать в 2 смены, 6.00-18.00, 18.00-6.00.
Wymagania wobec kandydatów:
  • uważność,
  • staranność,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy na 2 zmiany, 6.00-18.00, 18.00-6.00.

Мы предлагаем:
  • tрудоустройство на основании трудового договора (umowa zlecenie),
  • cтавка 22,80 zł brutto в час,
  • mедицинское страхование,
  • mинимальное количество рабочих часов: от 200 в месяц,
  • заработная плата от 3300 zł на руки + 500 zł brutto частичная компенсация затрат на проживание.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę 22,80 zł brutto za godzinę,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • minimalną liczbę godzin pracy: od 200 miesięcznie,
  • wynagrodzenie od 3300 zł na rękę + 500 zł brutto częściowe odszkodowanie za koszty utrzymania.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116,+48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy