Pracownik produkcji (m/k)

Work Service S.A.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Włocławek

Obecnie dla Naszego Klienta, czołowego producenta usług produkcyjnych poszukujemy kandydata na stanowisko: PRACOWNIKA PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • Składanie systemów żaluzjowo-roletowych,
  • Cięcie, zgrzewanie tkanin,
  • Cięcie profili aluminiowych, drewnianych,
  • Obsługa urządzeń i narzędzi do produkcji przesłon okiennych.

Czego oczekujemy?

  • Zdolności zręcznościowo-manualnych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Zaangażowania i dyspozycyjności.

Co oferujemy?

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na pełny etat w systemie pracy zmianowej od poniedziałku do piątku,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • Szkolenia związane z wykonywaną pracą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.