Pracownik produkcji (m/k) / Работник продукции (м/ж)

Trenkwalder

Kartoszyno, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartoszyno
Вакансия оператора на производстве

Место работы: Картошино, завод по производству пластиковых труб

Обязанности:
  • контроль качества,
  • сортировка продуктов,
  • упаковка продуктов,
  • обеспечение производственного процесса.
Miejsce pracy: Kartoszyno, zakład produkcji rur z tworzyw sztucznych

Obowiązki:
  • kontrola jakości,
  • sortowanie produktów,
  • pakowanie produktów,
  • zapewnienie procesu produkcyjnego.

Требования к кандидатам:
  • готовность работать в 3 смены по 8 часов, со 2-го месяца есть возможность работать в выходные (двойная ставка),
  • знание польского языка на базовом уровне,
  • желание обработать от 3 месяцев и более.
Wymagania dla kandydatów:
  • gotowość do pracy na 3 zmiany po 8 godzin, od 2 miesiąca istnieje możliwość pracy w weekendy (podwójna stawka),
  • znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym,
  • chęć pracy 3 miesiące lub dłużej.

Мы предлагаем:
  • официальное трудоустройство в соответствии с польским законодательством (umowa o pracę)
  • медицинская страховка,
  • зарплата: 2800 зл + до 10 % ежемесячная премия, бонус выплачивается при отсутствии пропусков и ответственную работу,
  • + 20 % на ночные смены
  • средняя заработная плата 3500 злотых на руки
  • гарантия выплаты до 10 числа следующего месяца,
  • бесплатное проживание и транспорт с / на работу,
  • для кандидатов со знанием польского языка, возможностью развития,
  • бесплатное жилье (2-4 человек в комнате).
Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wynagrodzenie: 2800 zł + do 10% premia miesięczna, premia wypłacana przy braku nieobecności i odpowiedzialnej pracy,
  • +20% za nocne zmiany,
  • przeciętne wynagrodzenie 3500 zł netto,
  • gwarancja wypłaty do 10. dnia następnego miesiąca,
  • bezpłatne zakwaterowanie i transport z / do pracy,
  • dla kandydatów ze znajomością języka polskiego, możliwość rozwoju,
  • bezpłatne zakwaterowanie (2-4 osoby w pokoju).
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy