pracownik produkcji - lotnisko - Amsterdam

Timing Sp. z o.o.

Holandia, Amsterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracownik produkcyjny:
Kompilowanie posiłków z gotowych do spożycia składników żywności na tacach i talerzach
Sprawdzanie skomponowanych posiłków przez kolegów pod kątem kompletności i wagi
Przygotowanie posiłków zgodnie z opisem

pracować w kuchni płuczącej
• Odbiór, kontrola i sortowanie kontenerów i wózków
• Oddzielanie odpadów od przychodzących towarów
• Wprowadzanie naczyń i szklanych naczyń do płuczącej maszyny

Pracownik w działu Sklepy Bonded
• Kompilowanie wózków z napojami według planowania i specyfikacji
• Zliczanie i sprawdzanie asortymentu
• Załadunek, rozładunek i kontrola towarów przychodzących, wózków

Praca w dziale lotów departamentowych
• Składanie i układanie tacek i wózków z zalecanymi składnikami żywności zgodnie z planowaniem i specyfikacjami
• Napełnianie naczyń potrawami
• Zliczanie i sprawdzanie złożonych tac współpracowników pod kątem kompletności i, w zależności od sytuacji na wadze

Wymagania

Język angielski B1 musi być w stanie zrozumieć instrukcje robocze w języku angielskim
- Doświadczenie produkcyjne w branży spożywczej to plus
- Brak kolczyków lub biżuterii i praca w higienicznej odzieży
- Potrafi wykonywać ciężką pracę fizyczną przez dłuższy czas
- Dostępne w weekendy do pracy

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9,34PLN - 11,29PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Poniedziałek - piątek 07: 00-18: 00 Brak dopłat\
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji