Pracownik produkcji - Łódź Widzew

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Prace manualne z drobnymi telemanami do montażu.
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Zachowanie czystości w miejscu pracy
  • Praca w systemie 3 zmian

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Sprawność fizyczna do pracy
  • Zdolności manualne
  • Uczciwość, sumienność, punktualność
  • Terminowość wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.