Pracownik produkcji - lekka praca, stabilne zatrudnienie!

Grzebienisko, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, w której będziesz ważny dla swojego przełożonego? Nie chcesz zbędnego stresu i nie boisz się samodzielnej pracy przy maszynach?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - mamy pracę dla Ciebie!

Do Twojego głównego zadania należeć będzie:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskarka, butelczarka, automaty montażowe)
  • wizualna kontrola jakości,
  • utrzymanie czystości stanowiska pracy.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
  • czyste, małe i przyjazne środowisko pracy,
  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz premie uznaniowe,
  • samodzielną pracę w małym zespole,
  • wolne weekendy oraz brak nadgodzin.

Wymagać od Ciebie będziemy:

  • dojazdu we własnym zakresie,
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • zdolności manualnych oraz dobrego wzroku.

Nie wymagamy doświadczenia na produkcji - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferta dotyczy pracy stałej.
Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: PP/04/2019/PZN

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji