Pracownik Produkcji - KZN

KZN "Bieżanów" Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

  • zapewnienie elementów do obróbki maszyną CNC – przygotowanie i transport materiałów na stanowisko
  • bieżące utrzymanie maszyny (przygotowanie narzędzi, zbrojenie magazynków, proste prace serwisowe)
  • gratowanie elementów po obróbce maszynowej i przygotowanie ich do dalszych procesów
  • kontrola wstępna i końcowa obrabianych elementów
  • dbanie o bezpieczeństwo oraz zapewnienie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • zna rysunek techniczny
  • może pochwalić się doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • posiada zdolności manualne i zmysł techniczny
  • zna się na obróbce metalu (mile widziane)
  • umie obsługiwać podstawowe narzędzia pomiarowe (np. suwmiarka, głębokościomierz, taśma miernicza)
  • umie obsługiwać podstawowe narzędzia do obróbki ręcznej (np. szlifierka, gratownica)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy (zmiany 8 godz./dobę lub 12 godz./dobę) w rozliczeniu 3 miesięcznym
  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się polskiej firmie z przeszło 70 letnią ugruntowaną pozycją na rynku produkcyjnym
  • bezpieczeństwo zachowania ciągłości pracy ze względu na strategiczny charakter prowadzonej przez firmę działalności, współpraca z największymi podmiotami infrastruktury kolejowej i tramwajowej w tym również bezpośrednio z PKP PLK
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowania do wczasów pod gruszą, dopłaty do wypoczynku dzieci (zielone szkoły, kolonie i obozy), bonusy świąteczne, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość awansu na stanowisko – Operator Maszyn CNC – pomocnik

Prezentacja firmy

Grupa KZN Bieżanów to wiodący producent kluczowych rozwiązań technicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
chcemy podjąć długotrwałą współpracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie