Opis stanowiska pracy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.

W chwili obecnej, dla naszego klienta (branża reklamowa) w Rudzie Śląskiej poszukujemy: pracowników produkcji (sitodruk, tampodruk, przygotowalnia,digital studio) oraz kontrolerów jakości

Lokalizacja: Ruda Śląska Ul. Szyb Walenty

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej

-umowę o pracę tymczasową (płatny urlop i L4) z możliwością przejścia pracownika pod struktury firmy już po 3 miesiącach!

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

-pracę od poniedziałku do piątku (nadgodziny w weekend płatne 100%)

-możliwość rozwoju , nabycia doświadczenia (zapewniamy przeszkolenie od podstaw oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje)

-praca zarówno dla Pań jak i Panów

-Bezpłatny transport pracowników m.in z Chorzowa (okolice rynku oraz hala sportowa DTŚ), Świętochłowic (ul. Polna DTŚ), Rudy Śląskiej (Chebzie, okolice McDonalds oraz magazynów Biedronki a także nowe przystanki takie jak: Kochłowice szkoła/kościół, Halemba Aquadrom, Wirek Kościół Ewangelicki, Czarny las stacja paliw, Zamet 1)

-opiekę koordynatora agencji i pracowników pracodawcy użytkownika

Oczekujemy:

-DYSPOZYCYJNOŚCI do pracy w systemie III zmianowym (6-14,14-22,22-6)

-w razie dużego natężenia pracy, gotowości do pracy w nadgodzinach oraz w weekendy (dodatkowo płatne)

-zaangażowania i chęci do pracy

-spostrzegawczości, umiejętności podstawowego liczenia oraz rozróżniania kolorów

-chęci rozwoju

- dobry wzrok

-gotowość do pracy w kontakcie z farbami i innymi materiałami chemicznymi (jest to praca w drukarni)

Zadania:

- praca przy maszynie drukarskiej (po przeszkoleniu)

- tworzenie nadruków na gadżety reklamowe

-wstępna kontrola jakości

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego! Będziemy kontaktować się telefonicznie!

Wymagania

dyspozycyjność
umiejętność podstawowego liczenia i rozróżniania kolorów
spostrzegawczość

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
premie, dodatki tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji