Pracownik produkcji - KONTROLA JAKOŚCI, DARMOWA KWATERA

JobTicket Sp. z o.o.

okolice Bonn, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

 JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec w okolicach Bonn  kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji -

KONTROLA JAKOŚCI, DARMOWA KWATERA

zakres obowiązków:

  • kontrola jakości
  • zawieszaniei zdejmowanie cześci samochodowych do lakierowania
  • wkładanie do opakowań zbiorczych

oferujemy:

  • wynagrodzenie około 1300 EUR netto miesięcznie
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • praca od zaraz
  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
  • gotowość do pracy zmianowej
  • posiadanie własnego samochodu

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna