Pracownik Produkcji- Konin

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma SANPRO Interim BPO poszukuje dla jednego z Klientów produkujących plandeki, osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy:

KONIN (woj. wielkopolskie)

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową - długo terminowa współpraca,

- atrakcyjne wynagrodzenie od 3000zł brutto (podstawa + premie motywacyjne),

- możliwe wypracowywanie nadgodzin po okresie wdrożenia,

- darmowe zakwaterowanie na terenie zakładu,

- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,

- rozpoczęcie pracy od stycznia 2018.

Wymagania:

- predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej,

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,

- zdolności manualne,

- duża motywacja do podjęcia pracy,

- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie produktu do zgrzewania,

- obsługa zgrzewarki,

- obsługa maszyn produkcyjnych,

- odpowiedzialność za jakość wykonywanej przez siebie pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji