Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo produkcji spożywczej zatrudni:

Kobietę do pracy fizycznej na stanowisko konfekcjonera przypraw. Zadaniem osoby ubiegającej się o stanowisko pracy będzie pakowanie i konfekcjonowanie przypraw i mieszanek przyprawowych, bieżąca kontrola wyrobu gotowego, sporządzanie raportów produkcyjnych, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Zapewniamy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,
- stosowne przeszkolenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, rodzinnej firmie.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na podany adres mail.

Będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą powstałą w 1990r. W swojej wieloletniej dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis