Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Pracownik produkcji (Kłodzko) - od zaraz!

dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Numer ref. PP-DY/1017/BP

Obowiązki:

• składanie części elektronicznych i montaż podzespołów,

• proste prace produkcyjne,

• praca w obszarze magazynu,

• kontrola jakościowa produkowanych wyrobów.

Wymagania:

• dokładność, dbałość o szczegóły,

• wysoka sprawność manualna,

• zaangażowanie i odpowiedzialność w powierzone obowiązki,

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00),

• doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane).

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- lidera z branży produkcji komponentów metalowych- części telewizorów oraz samochodów,

• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.(pełny ZUS, płatne urlopy wypoczynkowe),

• nadgodziny dodatkowo płatne (50%, 100%), dodatek do pracy w nocy,

• gwarantowane wynagrodzenie miesięczne oraz dodatkowa premia,

• możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta - intencją jest długotrwała, stabilna współpraca,

• bezpłatny dojazd z wielu miejscowości woj. dolnośląskiego, m.in.: Świdnica, Sobótka, Rogów Sobócki, Nowa Ruda, Drogosław, Ludwikowice, Głuszyca, Jedlina, Kłodzko, Lądek Zdrój, Ząbkowice, Ziębice, Strzelin, Wiązów, Jędrzychowice i wiele innych,

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja