Pracownik produkcji kanałów wentylacyjnych Niemcy

Niemcy Wittenberg, zagranica

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Pracownik produkcji kanałów wentylacyjnych

Wittenberg, Niemcy

Zakres obowiązków

  • skręcanie oraz nitowanie kanałów wentylacyjnych
  • proste czynności manulane
  • praca w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy

  • stabilną i ciekawa pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie
  • wynagrodzenie 1300 -1400€ netto miesięcznie
  • możliwość zaliczek
  • darmowe zakwaterowanie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • opieka polskiego koordynatora

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka (możliwość wyjazdu w grupie, wymagana znajomość języka u jednej osoby)
  • mile widziany własny samochód
  • umiejętności manualne

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji