Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Pracownik produkcji - internetowa drukarnia

Holandia, zagranica

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Znasz angielski? Zacznij pracę w internetowej firmie drukarskiej, przygotowującej wizytówki, ulotki, plakaty i wiele innych materiałów do druku. Mamy dla Ciebie super stawkę z dodatkami 11,85 €/h oraz pewne godziny pracy! Nie czekaj, wyślij swoją aplikację!

Miejsce pracy: Holandia

Co otrzymasz?

- Stawkę z dodatkami – 11,85€/h

- Pewne godziny pracy

- Dodatki zmianowe

- Pracę w systemie trzyzmianowym, co daje atrakcyjne dodatki zmianowe

- Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)

- Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO

- Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi

Czym będziesz się zajmować?

- Przygotowywanie i druk materiałów

- Zbieranie i pakowanie zamówień

- Przygotowywanie zamówień do wysyłki

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji