Pracownik produkcji - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Krabbendijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników ze znajomością języka angielskiego na stanowisko - PRACOWNIK SORTOWNI OWOCÓW TWARDYCH

Praca na terenie Holandii, miejscowość Krabbendijk

Praca również dla par

Zadania:

- Sortowanie owoców twardych - jabłka/gruszki
- Kontrola jakości
- Pakowanie owoców
- Układanie w opakowaniach zbiorczych

Wymagania

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na podstawową komunikację - WARUNEK KONIECZNY
- Mile widziane doświadczenie zdobyte na terenie Holandii
- Mile widziane prawo jazdy
- Dyspozycyjność do nawiązania kontraktu długoterminowego
- Umiejętność jazdy na rowerze

Oferujemy:
- Długoterminowy kontrakt - 1,5 roku
- Opiekę polskojęzycznego koordynatora
- Wsparcie przy załatwianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- Zakwaterowanie, ubezpieczenie
- Transport do pracy - samochód służbowy/rower

Proszę aplikować za pośrednictwem formularza infopraca
lub
odwiedzić osobiście nasze biuro w Katowicach, ul. Gliwicka 228

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne