Pracownik produkcji Holandia AM

26-600 Radom, zagranica

Roland Vollmuller HolandiaJobs

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w zakładach drobiarskich w Holandii w miejscowościach Doetinchem, Kornhorn, Putten oraz Nijkerk.

Opis stanowiska:

- pakowanie czystego mięsa do pojemników

- foliowanie i etykietowanie

- kontrola jakości

- ważenie mięsa

- inne proste prace produkcyjne

Temperatura to ok. 3'C.

Praca jest zarówno dla Pań, Panów, par oraz znajomych!

Oferujemy:

- Możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ

- Tygodniowe zarobki ok. 330-350€ NETTO "na czysto" (jest to kwota już po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia, podatku itd.)

- Pierwsza wypłata po 10 dniach!

- Zakwaterowanie agencyjne w 2-osobowych pokojach o wysokim standardzie, z dostępnym Internetem i telewizją

- Pary/znajomi mają gwarancję wspólnego pokoju

- Opiekę polskich koordynatorów

- Pełne szkolenie przed rozpoczęciem pracy

- Możliwość współpracy długoterminowej

- Pomoc w organizacji wyjazdu "od A do Z"

Wymagania:

- dyspozycyjność

- chęć i motywacja do pracy

- bardzo mile widziane osoby z własnym autem lub prawem jazdy (ale nie jest to warunek konieczny)

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka! :)

Działalność naszej firmy polega na rekrutacji osób o określonych umiejętnościach i... kwalifikacjach. Na rynku istniejemy od 2013 roku. Zespół HolandiaJobs stanowią doświadczeni rekruterzy, którzy pomogą Ci znaleźć odpowiednią dla Ciebie pracę w Holandii

Poprzez troskę oraz zaangażowanie staramy się zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych kandydatów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji