Pracownik produkcji – Hartownik, General Electric, Łódź

GE Power

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakład General Electric Power, zlokalizowany przy ul. Lodowej 88 w Łodzi, poszukuje Pracownika Produkcji - Hartownika.

Obowiązki:

• obsługa i kontrola procesu obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej części produkcyjnych
• dbałość o zapewnienie jakości w obszarze produkcji
• dbałość o sprawne funkcjonowanie podstawowych parametrów procesu
• dbałość o sprawne funkcjonowanie infrastruktury techniczne

Oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę,
- rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta MULTISPORT,
- ubezpieczenie medyczne Almed,
- ubezpieczenie na życie,
- elastyczność w pracy zmianowej (3 zmiany pon - pt)
- możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące kwalifikacje,

GE Power dostarcza szeroki asortyment zintegrowanych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczne i niezawodne zasilanie. Produkty obejmują rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej i sterowania, takie jak rozłączniki obwodów, tablice rozdzielcze i elementy sterujące ogólnego zastosowania, które służą do rozdziału energii i sterowania nią w rozmaitych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. Zapotrzebowanie na produkty GE generują tacy klienci jak: firmy Dystrybucyjne, instalatorzy, producenci rozdzielnic, generalni wykonawcy, OEM oraz szeroko pojęte zakłady usługowe na całym świecie.
Zakład w Łodzi produkuje aparaturę kontrolno-pomiarową niskiego napięcia oraz komponenty metalowe i z tworzyw sztucznych dla innych fabryk GE Industrial Solutions.

Wymagania

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w obszarze obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej ( hartowanie, wyżarzanie, wegloazotowanie)
• umiejętność pracy w zespole- dyspozycyjność ,
• gotowość do pracy na zmiany
• sumienność i samodzielność w pracy

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji