Pracownik produkcji (garbowanie skór) - wynagrodzenie od 2000 euro brutto + dodatki - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Moeskroen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Moeskroen, Belgia

Zadania:

  • zawieszanie skór na haki
  • solenie skór
  • przycinanie
  • odpowiednie składowanie
  • przestrzeganie zasad bhp

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie, chęć do pracy
  • sumienność, rzetelność
  • analogiczne doświadczenie zawodowe (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,42 euro brutto/h
  • dodatek zmianowy 2,11 euro/h i czeki żywieniowe 3 euro dziennie
  • pozostałe benefity w postaci pakietu prywatnej opieki medycznej, trzynastej pensji, karty paliwowej, dodatku amortyzacyjnego
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz wsparcie polskojęzycznego kordynatora na terenie Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy