Pracownik Produkcji: Frezer

OTTO Work Force

Siewierz k. Zawiercia, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Siewierz k. Zawiercia

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Siewierz k. Zawiercia
Nr ref.: AO/06/2018/DP

Zakres obowiązków:
• Prace przy frezowaniu wyrobów (klamek, szyldów) z aluminium
• Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
• Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
• Stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania,
• Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na produkcji, możliwość przyuczenia do zawodu,
• Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
• Zaangażowanie, sumienność
• Zdolności manualne
• Umiejętność obsługi frezarki CNC
• Mile widziane doświadczenie frezowaniu detali z aluminium,

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Pracę w systemie 4 brygadowym
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS,
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Dobrą atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.