Pracownik produkcji fiolek i ampułek w Wertheim

APN Plus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

APN Praca za granicą dzięki długotrwałej współpracy z rzetelnymi partnerami oraz skutecznym metodom działania od ponad 21 lat oferuje kandydatom z Polski ciekawą i legalną pracę, głównie w Holandii oraz w Niemczech. Pracownicy, którzy wyjeżdżają z nami do pracy za granicę, chwalą sobie warunki pracy, płacy i zakwaterowania, oraz opiekę, jaką sprawuje nad nimi Agencja APN.

Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603. Zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, procesem rekrutacji oraz przekazaniem stosownych dokumentów stronie zagranicznej.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Miejsce pracy: Niemcy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.

Dla naszego niemieckiego kontrahenta firmy APN Personal Service GmbH, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pomocnik operatora maszyn przy produkcji fiolek i ampułek

Miejsce pracy: Wertheim- Niemcy
Przewidywany start: praca od zaraz
Stawka: podstawa 14,15€ brutto + dodatek 0,37€ = 14,52€ stawka z dodatkiem

Inne dodatki:
+ 5% druga zmiana
+ 15% zmiana nocna
+ 65% praca w niedziele

Praca na 3 zmiany od nd. do sob.
Godziny pracy: 06-14, 14 -22, 22-06.

Firma produkuje opakowania farmaceutyczne tj. fiolki oraz ampułki ze szkła.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
- wypełnianie szkła z palety do ładowarki rurkowej
- zmiana koloru i regulacja nakładania farby
- monitorowanie urządzeń obrotowych
- wizualna kontrola końcowa, pakowanie, etykietowanie
- raportowanie awarii oraz informowanie o zwiększonej ilości wadliwych wyrobów w celu podjęcia działań korygujących do odpowiedzialnego za ustawienia maszyny (Einrichter)
- zachowanie czystości i porządku wokół maszyny

WYMAGANIA

- dyspozycyjność i zaangażowanie
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- komunikatywna (minimum B1) znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy produkcyjnej
- zdolności manualne

Mile widziane (nie wymagane)
- prawo jazdy kat B oraz własny samochód

OFERUJEMY

- niemiecką umowę o pracę
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
- możliwość pobierania zaliczek w początkowej fazie zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym
- dodatek urlopowy i świąteczny
- niemieckie ubezpieczenie
- 25 dni płatnego urlopu
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".