Pracownik produkcji (Filetowanie śledzi)

Beetsma Sp. z o.o.

Aalsmeer, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) poszukuje obecnie dla swojego klienta w Holandii pracowników do filetowania śledzi.
Gwarantujemy pracę na dłuższy okres czasu, w systemie 40 godzin w tygodniu.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe, opiekę polskojęzycznego koordynatora, zakwaterowanie, bezpłatny transport do pracy oraz ubezpieczenie.

Wymagania

- chęci i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą, język angielski/holenderski oraz prawo jazdy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji