Pracownik produkcji - filetowanie łososia

Barona Human Resource Services Sp. z o.o

Torsken, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Filetowanie łososia – praca w Norwegii

Oferujemy pracę dla osób z doświadczeniem w filetowaniu ryb.

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o norweską umowę o pracę oraz możliwość długofalowej współpracy.

OFERTA:

  • Stawka godzinowa brutto: 173,10 NOK/h + dodatki stażowe
  • Dodatki za pracę zmianową (praca na dwie zmiany: 8.00-16.00 oraz 16.00-23.00)
  • Norweska umowa o pracę, czas trwania umowy VI-XII
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z filetowaniem ryb
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Dobra kondycja fizyczna

Wszystkie zainteresowanie osoby zachęcam do kontaktu i przeslania CV

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji