Pracownik Produkcji Elementów Betonowych - Darmowy dojazd

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gralewo-Stacja, warmińsko-mazurskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gralewo-Stacja

MOŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE?!

Jeśli:

  • szukasz stabilnej pracy w renomowanej firmie
  • jesteś chętny/a do pracy i nauki
  • praca fizyczna nie jest CI obca...
  • posiadasz doświadczenie w pracy ’na budowie’/ pracy fizycznej/przy zbrojeniach itp.

JAKIE OBOWIĄZKI CZEKAJĄ NA CIEBIE W PRACY?

  • przygotowanie i montowanie zbrojenia
  • praca związania z ułożeniem mieszanki betonowej
  • praca przy produkcji elementów budowlanych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22).

CO OFERUJEMY?

  • darmowy dojazd do pracy z miejscowości: Działdowo, Lidzbark, Dąbrówno
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • dobrą atmosferę!
  • przyuczenie do wykonywanej pracy
  • wynagrodzenie podstawowe i różnego rodzaju pramie, np. uznaniowa
  • darmowy dojazd do pracy zorganizowany przez nas!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? APLIKUJ, a skontaktujemy się z Tobą w celu rekrutacji!

Numer referencyjny: 17/06/2020/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.