Pracownik produkcji (dywaniki samochodowe)

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Holandia, Schijndel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w zakładzie, która zajmuje się produkcją i dystrybucją akcesoriów samochodowych.

Zakres obowiązków:
❖ Praca na produkcji (dywaniki samochodowe)
❖ Obsługa maszyny wycinającej dywaniki (wkładanie materiałów do maszyny, wyciąganie gotowych towarów z taśmy)
❖ Obszywanie dywaników, przyszywanie logo
❖ Pakowanie dywaników do kartonów.

Dodatkowe informacje:
❖ Praca głównie na jedną zmianę (7.30-16.30)
❖ Praca od poniedziałku do piątku (sporadycznie może być sobota)

Wymagania

Wymagania
- motywacja oraz chęci do pracy
- dobra znajomość języka angielskiego,
-mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
• pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika,
• załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem,
• odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
• dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego
• możliwość długotrwałej współpracy,
• opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową ,
• cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
• dodatek wakacyjny i urlopowy,
• dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy