Pracownik produkcji - doskonała lokalizacja/wysokie zarobki

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • prace produkcyjne z użyciem elektronarzędzi
  • posługiwanie się sprzętem pomiarowym
  • obróbka materiału preszpan

Czego oczekujemy?

  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomości obsługi elektronarzędziami oraz narzędzi pomiarowych m.in. suwmiarka
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Co zyskujesz?

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze z 13-stą pensją
  • 40% dodatku do wynagrodzenia za pracę w nocy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w Łodzi z dobrym dojazdem liniami 2,13,16, 83, 84A
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • szansę na podniesienia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i wsparcie koordynatora
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.