Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji dekoracji i mebli

Miejsce pracy: Goleniów, Nowogard, Szczecin

OBOWIĄZKI

• składanie elementów mebli
• kontrola jakości wytworzonych produktów
• praca przy taśmie produkcyjnej
• pakowanie elementów
• wysyłanie gotowych artykułów

WYMAGANIA

• dyspozycyjność i chęć do pracy
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie w wysokości 13,50 zł brutto/h oraz premia
• dopłatę do godzin nocnych w wysokości 20% od stawki podstawowej
• darmowe wyżywienie
• odzież roboczą
• możliwość rozwoju w strukturach firmy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.