Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Pracownik produkcji - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

śląskie

ETC Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749), działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
LOKALIZACJA: Dąbrowa Górnicza lub Sosnowiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- stała kontrola jakości produkowanych wyrobów
- prace manualne związane z montażem elementów
- bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

OCZEKIWANIA:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- zdolności techniczne i manualne
- bardzo dobry wzrok, spostrzegawczość
- predyspozycje do pracy fizycznej
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, dla najlepszych możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę
- atrakcyjną stawkę godzinową: 15,80 zł brutto / godz.
- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjnego systemu poleceń pracowniczych
- pracę na jednym z oddziałów firmy zlokalizowanym w Dąbrowie Górniczej lub w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ETC Group Sp. z o.o. w ramach której funkcjonuje Agencja Pracy POWERJOBS to gwarancja... zatrudnienia na legalnych i uczciwych warunkach w różnych sektorach w kraju i zagranicą.

Dysponujemy ofertami pracy zarówno dla osób rozpoczynających życie zawodowe, jak i dla posiadających doświadczenie w różnych branżach niezależnie od wieku. Chcemy, by współpracujący z nami mogli czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Dbamy o zadowalające wynagrodzenia. Stwarzamy perspektywy i możliwości rozwoju zawodowego poszczególnych pracowników.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.600,00 zł - 2.700,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Produkcja