Pracownik produkcji czekoladek

Asistwork Sp z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • Posiadasz aktualną książeczkę sanepidu?
  • Swoje zadania wykonujesz z dokładnością i precyzją?
  • Studiujesz a chcesz w końcu zarobić swoje pieniądze i pogodzić studia z pracą?
  • Szukasz pracy w miłym zespole?
  • Interesuje Cię praca na produkcji czekoladek?

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • System pracy jednozmianowy! - Ty sam wybierasz czy chcesz chodzić na zmianę poranną, popołudniową czy nocną!
  • Umowa zlecenie
  • W trakcie przerwy jesz ile czekolady chcesz! :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne