Pracownik produkcji - chcesz dobrze zarobić? Tylko tutaj!

Work Service S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków

  • Praca na produkcji w branży motoryzacyjnej w systemie 4 brygadowym / 3 zmianowym;
  • Praca przy maszynach w ruchu;
  • Kontrola jakości gotowych komponentów;
  • Zatrudnienie na pełny etat.

Co oferujemy?

  • Umowę o prace tymczasową;
  • Wynagrodzenie 20 zł/h brutto + do 800 zł premii + dodatki;
  • Możliwe nadgodziny - extra płatne;
  • Dopłata do stołówki;
  • Paczki świąteczne;
  • Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju;
  • Zdobywanie wiedzy w zakresu nowoczesnych procesów produkcji;
  • Stałą opiekę konsultanta Work Service;
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia NNW.

Czego oczekujemy?

Oczekujemy Twojej gotowości do nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Nie potrzebujesz mieć doświadczenia - przyjdź do nas, wszystkiego Cię nauczymy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.