Pracownik produkcji - cebulki kwiatowe i kompozycje kwiatowe

Euro Personnel

39-120 Sędziszów Małopolski, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji -

CEBULKI KWIATOWE I KOMPOZYCJE KWIATOWE

gwarancja godzin na umowie!

Stawka od 11,52 € / brutto

Od stycznia 2023
-do 20 roku życia  stawka 11,88€/brutto/h
-po 20 roku życia  stawka 12,69€/brutto/h

Opis stanowiska:

 -sortowanie, mycie, pakowanie cebulek kwiatowych,
 -etykietowanie, pakowanie zamówień,
 -sadzenie cebulek do doniczek,
 -tworzenie kompozycji kwiatowych,

Oferujemy:

 -legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców
 -bardzo dużo godzin pracy
 -ubezpieczenie holenderskie
 -dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy
 -zakwaterowanie i dodatek mieszkaniowy
 -codzienne darmowe dojazdy do i z pracy
 -pomoc polskiego koordynatora
 -cotygodniowe wypłaty na konto
 -możliwość wyjazdu w parze lub w większej grupie znajomych
 -wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
 -terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub rejestrację na stronie internetowej.

MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA PODATKU I UBEZPIECZENIA ZORG Z HOLANDII

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

Wymagania:

 -motywacja i chęci do pracy
 -dostępność na ok 3 miesiące

Prezentacja firmy

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 600PLN - 9 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji