Pracownik produkcji - branża spożywcza

Seito Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy firmą od lat działającą w logistyce produkcji i transportu wewnętrznego.

Świadczymy usługi dla największych światowych marek dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W związku z rozszerzeniem usługi w Łodzi poszukujemy osób do

PRACA NA PRODUKCJI (branża spożywcza)
miejsce pracy : Łódź

ZADANIA:

Dosypywanie komponentów

Pakowanie, etykietowanie opakowań zbiorczych

Odważanie komponentów

Praca według określonych procedur

OCZEKIWANIA:

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym

Zdolności manualne

Zaangażowanie i dokładność

OFERUJEMY:

Stabilną pracę na terenie międzynarodowej firmy

Dodatkowe ubezpieczenie na życie

Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w systemie 3-zmianowym od pn do nd

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.