Pracownik produkcji - branża spożywcza - OD ZARAZ

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

DAKO JOB CENTER - Agencja Pracy Tymczasowej - prowadzona przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DAKO sp. z o.o. oraz DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Gliwicach zapewnia kompleksową obsługę jako job center – agencja pracy Śląsk. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i dysponujemy dużą liczbą posiadających wysokie kwalifikacje pracowników.
Aktualnie dla Naszego Klienta z branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji

Opis stanowiska pracy:

produkcja komponentów,
napełnianie pojemników,
pakowanie produktów gotowych.

Wymagania:

chęć do pracy,
dyspozycyjność od zaraz

Mile widziane:

własny samochód (niewymagane),
znajomość języka niemieckiego (niewymagane),
grupy znajomych/kolegów.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki,
umowę o pracę tymczasową,
gwarantujemy zakwaterowanie,
opiekę polskich koordynatorów,
możliwość pracy w nadgodzinach
zwrot kosztów przy używaniu własnego samochodu,
praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.