Pracownik produkcji - branża spożywcza - BEZ J. NIEMIECKIEGO

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, ok. Lipska, zagranica

Opis stanowiska pracy

 GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta do zakładów na terenie wschodnich Niemiec (okolice Lipska) kandydatów/-ki na stanowiska:

             Pracownik produkcji - mięsna

Zakres obowiązków

- obróbka mięsa drobiowego

- pakowanie

- sortowanie

 Oferujemy

- wynagrodzenie wg stawki 1100-1300 € netto / miesięcznie

- premię za 100% obecność

- zakwaterowanie zorganizowane i częściowo opłacone przez pracodawcę

- umowę o pracę zgodnie z warunkami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

Mile widziane / Preferowane

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji