Pracownik produkcji - branża automotiv

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Znasz język niemiecki? Chcesz zarabiać w euro? Sprawdź naszą ofertę przy produkcji zderzaków u naszego niemieckiego Klienta z branży automotiv!

Pracownik produkcji – branża automotiv

Opis stanowiska:

• Montaż zderzaków samochodowych zgodnie z instrukcjami przełożonego linii produkcyjnej
• Praca w dwuosobowym zespole
• Informowanie przełożonego linii o problemach na linii produkcyjnej
• Przestrzeganie ustanowionych zasad związanych z produkcją
• Kontrola jakości
• Trzyzmianowy system pracy

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane doświadczenie w branży produkcji części samochodowych
• Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

• Wynagrodzenie w euro
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwa praca w nadgodzinach oraz w soboty i niedziele – zarobisz jeszcze więcej!
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
• Polskojęzyczną opiekę w Niemczech
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• Jeżeli masz własny samochód i zgodzisz się na dowożenie kolegów do pracy, dodatkowo otrzymasz bonus w wysokości 25 euro miesięcznie!
• Zakwaterowanie – dla najlepszych pracowników możliwy bonus obniżający zakwaterowanie do 60 euro!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.