Pracownik produkcji, Bielany Wrocławskie

Adler AVP

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, fabryki drobnego AGD na Bielanach Wrocławskich poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne. Do zadań pracowników należeć będzie:

- obsługa maszyn (wtryskarki)
- składanie elementów
- bieżąca kontrola wykonanych produktów
- sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym zgodnie z wytycznymi
- przyjmowanie oraz przekazywanie zmiany
- praca w systemie zmianowym (także nocki)

Oferujemy

- umowę o pracę
- pakiet świadczeń socjalnych
- pracę od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, w systemie 3 zmianowym
- wynagrodzenie miesięczne 2335 zł brutto + dodatki i premie
- pakiet szkoleń
- bezpłatne dojazdy z miejscowości zamieszkania

Wymagania

- posiadanie zdolności manualnych
- wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z przepisami BHP
- chęć do pracy w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie z CV z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Agencja pracy tymczasowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy