Pracownik Produkcji - Bezpłatny dojazd

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• praca na linii produkcyjnej;
• kontrola jakości produkowanych wyrobów;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?
• gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym;
• zdolności manualnych, dbałości o szczegóły;
• umiejętności pracy zespołowej;
• mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

CO OFERUJEMY?
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
• możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio u klienta;
• do 20% premii;
• bezpłatny dojazd z terenu: Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Żor i Jastrzębia;
• dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej;
• pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.