Pracownik produkcji bez znajomości j.niemieckiego

BestHill Work

Niemcy, Buggingen, zagranica

Opis stanowiska pracy

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Pracownik magazynu Buggingen (Listopad 2018-Styczeń 2019)

Opis stanowiska:

  • Proste czynności związane z pakowaniem
  • Załadunek i komisjonowanie produktów
  • Kompletowanie zamówienia /towarów
  • Obsługa skanera

Wymagania:

  • bez znajomości języka niemieckiego!
  • możliwość pracy w 4 osobowych grupach
  • prawo jazdy + auto (warunek konieczny)
  • zdolności manualne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta pracodawcy:

  • wynagrodzenie 9,49€ brutto/h - koszt zakwaterowania -200€ miesiąc
  • wynagrodzenie może ulec zmianie w przypadku samodzielnego opłacania zakwaterowania 9,49€ /h+20 netto dieta dzienna
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • stała opieka koordynatora w języku polskim

Prezentacja firmy

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji