Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Pracownik Produkcji bez doświadczenia

Opole, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Proste prace manualne przy wykańczaniu tapicerki samochodowej
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

• Chęć do nauki nowych umiejętności (oferujemy kompleksowe przeszkolenie w zawodzie)
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie (do 3100 zł brutto miesięcznie)
• Darmowy transport z licznych miejscowości na Opolszczyźnie na każdą ze zmian
• Dofinansowanie do posiłków
• Ubezpieczenie grupowe
• Karta sportowa

ZADZWOŃ:
723 193 165
723 190 295
723 193 132

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: 2018/09/07/PP/IAC

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji